Działania, plany, marzenia…

Witpowiew_logotypamy na nowym blogu Firmy Usługowej „Powiew”. Naszą ofertę znajdziecie Państwo na stronie http://www.powiew.stg.pl, a w tym miejscu postaramy się przybliżyć dokładniej nasze działania, plany i marzenia związane z turystyką wodną ale i nie tylko 🙂
Jak wiecie, nieustannie dbamy o to, by się rozwijać: co roku kupujemy nowy sprzęt, otwieramy nowe bazy (punkty), poszerzamy ofertę, kształcimy się poszerzając wiedzę i umiejętności, powiększamy zespół o nowe, doświadczone osoby.
W roku bieżącym zakupimy nowe kajaki, uszyjemy namioty, wyremontujemy sprzęt obozowy, planujemy kupić jachty do czarterów, jak również otworzyć salę wykładową w Gdańsku na ul. Tamka 19A przy Gdańskim Klubie Morskim LOK, gdzie będziemy przeprowadzać kursy na patenty motorowodne i żeglarskie. Żeby być jeszcze bliżej naszych klientów oraz ich oczekiwań oraz dla zapewnienia łatwego i pełniejszego dostępu do naszej oferty, w ostatnim czasie postanowiliśmy zadbać o marketingowe aspekty prowadzenia działalności. Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce (www.powiew.stg.pl), reklamy internetowe i outdoorowe, ale i prowadzenie tego bloga – to działania dzięki którym mamy nadzieję na jeszcze większe Państwa zaufanie.

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, że program który realizujemy przede wszystkim jest BEZPIECZNY – na wodzie jest to najważniejsze, szczególnie jeżeli chodzi o pracę z dziećmi. Dzięki temu blogowi chcemy udowodnić, że nie jest to tylko „czcze gadanie”.

Pozdrawiam – Ahoj
Michał

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s